Sport12 Gusht 2023, 20:37

Italianët nuk e falin gabimin e Hadrojit, Roma dyfishon shifrat në “Air Albania” (Video)

Shkruar nga Pamfleti

Italianët nuk e falin gabimin e Hadrojit, Roma dyfishon shifrat në

Roma ka dyfishuar shifrat në “Air Albania” në minutën e 26. Hadroj humbi topin në krahun e djathtë dhe Spinacola nis kundërsulmin e shpejtë, i cili u finalizua nga Beloti në të djathtë.


Në minutën e 12, verdhekuqtë zhbllokuan ndeshjen me El Sharauin. Pas një topi në thellësi, sulmuesi italian u shfaq i vetëm përpara portierit Hoxha dhe i kaloi topin sipër, duke e çuar në rrjetë.

partizani roma ndeshja miqësore me estoninë