Nora Istrefi

Emocionuese: Nora Istrefi feston ditëlindjen, bashkëshorti dhe miqtë surprizojnë këngëtaren si kurrë më parë - Showbiz
Showbiz28 Mars 2018, 09:21

Emocionuese: Nora Istrefi feston ditëlindjen, bashkëshorti dhe miqtë surprizojnë këngëtaren si kurrë më parë

Shkruar nga Pamfleti

Emocionuese: Nora Istrefi feston ditëlindjen, bashkëshorti dhe miqtë surprizojnë këngëtaren si kurrë më parë

Këngëtarja shqiptare Nora Istrefi dy ditë më parë ka festuar 32 vjetorin e saj. Të shumtë kanë qenë fansat, miqtë dhe familjarët që e kanë uruar.

Në një video të këngëtares në ‘Instagram’ mësuam se edhe e bija, Renee, e emocionoi Norën duke i kënduar këngën e ditëlindjes.

I’m Blessed. Urimi ma i mire najhere n’jete babyRenee

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on

Mirëpo të afërmit dhe miqtë nuk janë ndalur me kaq. Pak minuta më parë në ‘Instastory’, Nora Istrefi publikoi pjesë të surprizës që iu bë këtë natë.

Fillimisht surpriza nisi me këngën e ditëlindjes, pastaj kërcimi me Robertin, e në fund edhe torta me qirinj.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

 

Kjo surpizë duket se e ka lumturuar pafund këngëtaren, pasi ajo shfaqet gjatë gjithë kohës e buzëqeshur e duket se po kënaqet shumë.

 

 

 

 

 

Showbiz