partnerja e Kristiano Ronaldos

Partnerja e Kristiano Ronaldos në telashe të mëdha, Xheorxhina Rodriguez në “listën e zezë” të televizionit të famshëm spanjoll - Showbiz
Showbiz27 Prill 2023, 17:28

Partnerja e Kristiano Ronaldos në telashe të mëdha, Xheorxhina Rodriguez në “listën e zezë” të televizionit të famshëm spanjoll

Shkruar nga Pamfleti

Partnerja e Kristiano Ronaldos në telashe të mëdha, Xheorxhina

Partnerja e Kristiano Ronaldos në telashe të mëdha, Xheorxhina Rodriguez në “listën e zezë” të televizionit të famshëm spanjoll

Për të kompletuar historinë, e cila tani mbush hapësirat e mediave dhe portaleve sportive, gazetarët spanjollë vunë re një "ftohtësi" mes Kristiano Ronaldos dhe Xheorxhina Rodriguezit, në prezantimin e luzitanit tek Al Nassr, në janar.

Së fundmi mësohet edhe një prej arsyeve. E dashura e lojtarit të skuadrës saudite u vendos nga kanali televiziv spanjoll “Telecinco” në “listën e zezë”, shkruan shtypi ndërkombëtar, së bashku me 15 persona të tjerë.

Ky vendimin është marrë nga Alesandro Salem, drejtori i ri i trustit “Mediaset”, i cili përveç 13 personaliteteve “non grata” të deritanishme, zgjodhi edhe 3 persona të tjerë që nuk dëshiron t'i prezantojë më në televizionin që drejton, pikërisht Xheorxhina Rodriguez, Karmen Lomana dhe Bigot Arroset.

xheorxhina rodriguez partnerja e kristiano ronaldos