Showbiz 3 Tetor 2023, 18:02

Xhorxhina Rodriguez u tregon fansave jetën luksoze, partnerja e CR7 shfaqet e rehatuar në avionin privat (Fotot)

Shkruar nga Pamfleti

Xhorxhina Rodriguez u tregon fansave jetën luksoze, partnerja e CR7 shfaqet

Xhorxhina Rodriguez u dha së fundmi fansave një paraqitje të shkurtër të stilit të jetës luksoze të saj dhe të Kristiano Ronaldos me disa foto.

Xhorxhina Rodriguez u tregon fansave jetën luksoze, partnerja e CR7 shfaqet

Bukuroshja 29-vjeçare me origjinë argjentinase, e cila është nënë e dy prej pesë fëmijëve të Ronaldos, ndau një sërë fotografish nga udhëtimi i saj i fundit në Paris. Xhorxhina duket e relaksuar, ndonëse bashkëshorti i saj vijon punën në Arabinë Saudite.

Në setin e parë të fotove, Xhorxhina bëri një performancë këmbëgjatë, teksa pozoi me një fustan të shkurtër ulur në një sedilje, e veshur me çizme dhe nuanca të zeza deri te gjuri. Te seti i dytë kemi një pamje nga afër të një çante dhe dore ngjyrë vjollcë, e cila kishte një unazë të madhe diamanti në të, shoqëruar me një mori bizhuterish të tjera të shtrenjta.

Xhorxhina Rodriguez u tregon fansave jetën luksoze, partnerja e CR7 shfaqet

xhorxhina rodrigez partnerja e kristiano ronaldos