Aktualitet20 Prill 2024, 08:04

“Qasuni po ua mbajti”/ Artan Hoxha publikon videon virale të Ilir Metës

Shkruar nga Pamfleti

“Qasuni po ua mbajti”/ Artan Hoxha publikon videon virale të

Kreu i PL Ilir Meta, kohët e fundit si duket e ka humbur ‘busullën’. Nën ankthin e SPAK, me paranojat për spiunë dhe tradhtarë në rrethin e tij, Meta është kthyer në një personazh qesharak.

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar një video të Metës teksa stërvitet para se të dalë në emision.

“Vetëm aman, mos e ndërro bluzën e Selltikut me bluzën e Real Madrid deri sa të luajmë me Bayernin, se na more në qafe.”-shkruan Hoxha me ironi.

He mo, qasuni nashti po jua mbajti! Edhe punojmë edhe stërvitemi. Entuziazëm djema, entuziasëm…

dhe pune në skuadër.

Vetëm aman, mos e ndërro bluzën e Selltikut me bluzën e Real Madrid deri sa të luajmë me Bayernin, se na more në qafe.

Mos u gënje nga kompleti sportiv i Bayern Munich, qe Taulanti i ka blerë Edi Ramës dhe t’i për inat shkon e vesh bluzën e Real Madrid…”-shkruan Hoxha.

ilir meta artan hoxha