Kronike 1 Janar 2024, 19:55

Aksident në Tiranë, makina 'fluturon' mbi trotuar dhe përplaset me një tjetër (Foto)

Shkruar nga Pamfleti

Aksident në Tiranë, makina 'fluturon' mbi trotuar dhe

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në hyrje të Rrugës së Elbasanit në Tiranë.

Një automjet tip Benz ka dalë rrugë duke përfunduar në korsinë tjetër.

Për pasojë, ka rrëzuar një pemë dhe është përplasur me një automjet që vinte në krah të kundërt.

Nga raportimet paraprake mësohet se nuk ka persona të plagosur.

Aksident në Tiranë, makina 'fluturon' mbi trotuar dheAksident në Tiranë, makina 'fluturon' mbi trotuar dheAksident në Tiranë, makina 'fluturon' mbi trotuar dheAksident në Tiranë, makina 'fluturon' mbi trotuar dhe

aksident tirane makina