Aktualitet10 Mars 2023, 07:18

Reshje shiu në të gjithë vendin, mësoni si do të jetë moti sot

Shkruar nga Pamfleti
Reshje shiu në të gjithë vendin, mësoni si do të

Territori shqiptar do të jetë sot në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave, të cilat do të vijojnë të sjellin reshje shiu në pjesën më të madhe të ditës.

Gjatë natës vranësirat do të pësojnë zhvillim duke sjellë shira në të gjithë vendin.

Temperaturat e ajrit do të luhasin vlerat ditore nga 4°C deri në 18°C.