Kronike31 Mars 2023, 18:47

Tiranë/ Bie nga pallati ku po punonte, 60-vjeçari përfundon në spital

Shkruar nga Pamfleti

Tiranë/ Bie nga pallati ku po punonte, 60-vjeçari përfundon

Një 60 vjeçar me iniciale B.B, është rrëzuar nga lartësia e një pallati ku po punonte në rrugën “Kristo Luarasi”.

60-vjeçari gjatë rënies ka pësuar dëmtime dhe është dërguar me urgjencë në spital.

Shtetasi me iniciale B.B po punonte në një kompleks pallatesh në ndërtim e sipër dhe dyshohet se ka rënë aksidentalisht.

Policia njofton se grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi: 

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 31.03.2023, në rrugën “Kristo Luarasi”, në një kompleks pallatesh në ndërtim e sipër, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar shtetasi B. B., 60 vjeç.

Si pasojë 60-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.