Kronike31 Mars 2023, 16:59

Aksident i rëndë në Manëz të Durrësit, plagosen 4 persona

Shkruar nga Pamfleti

Aksident i rëndë në Manëz të Durrësit,  plagosen 4

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën Manëz- Gjiri i Lalëzit, në Durrës, ku kanë mbetur të plagosur 4 persona.

Mësohet se makina ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.

Katër personat që udhëtonin me mjetin “Opel”, kanë mbetur të lënduar. Ata janë ndihmuar nga kalimtarët e rastit dhe janë dërguar drejt spitalit rajonal të Durrësit.

Ndërkohë policia ka ndaluar shoferin e mjetit.