Showbiz28 Maj 2023, 16:36

Ankohet Keisi Medini: S'më fton njeri për kafe, kanë frikë Sabianin! 

Shkruar nga Pamfleti
Ankohet Keisi Medini: S'më fton njeri për kafe, kanë
Keisi Medini

Keisi Medini, vajza e Sabianit që mori vëmendje me pjesëmarrjen në Big Brother dhe u komentua gjatë për historinë e dashurisë me Kristin ka thënë se asnjë djalë nuk e fton më për kafe.

Veprimi i Sabianit, i cili u bë pjesë e shtëpisë sapo Keisi nisi romancën, duket se i ka ndikuar edhe në jetën jashtë shtëpisë.

"Kush vjen të bëjë ftesë për kafe. Kanë frikë Sabianin. Më duket do ngelim pa martuar," tha ajo në një emision televiziv.

Për këngën e publikuar së fundmi tha se nuk është shkruar prej saj dhe nuk është dedikim por nuk e ka problem nëse dikush do ta marrë si të tillë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RTV ORA (@rtvora)