Showbiz 3 Mars 2024, 09:03

Bledi Mane: Nominoni dhe çoni në shtëpi Orin, nuk shkëlqeu kurrë

Shkruar nga Pamfleti

Bledi Mane: Nominoni dhe çoni në shtëpi Orin, nuk shkëlqeu

Ish opinionisti i “Big Brother Vip Kosova”, Bledi Mane, ka komentuar Ori Nebijajn si opinioniste në formatin e njëjtë në Shqipër,i krah Arbër Hajdarit.  Me anë të një postimi në Instagram, gazetari ironizon Orin ku thotë se duhet të dërgohet në shtëpi pasi nuk po shkëlqen as në BBV ashtu si edhe në Parlament.

“Nominoni dhe çoni në shtëpi Ori Nebiajn. Nuk shkëlqeu kurrë as në Parlament e as tani në Big Brother… Më vjen keq Ori!”- ka shkruar Bledi.

Ori është për herë të parë në pozicionin e saj si opinioniste në këtë sezon të tretë të BBV, pasi zëvendësoi Zhaklin Lekatarin.

Bledi Mane: Nominoni dhe çoni në shtëpi Orin, nuk shkëlqeu

bledi mane ori nebijaj