Showbiz10 Nëntor 2023, 13:20

Dajana Shabani poston foto nga spitali: Shijo jetën dhe evito opinionin e deleve

Shkruar nga Pamfleti

Dajana Shabani poston foto nga spitali: Shijo jetën dhe evito opinionin e

Moderatorja Dajana Shabani ka ‘panikosur’ fansat duke publikuar në story, në Instagram foto nga spitali me një serum në dorë. Në foton e parë, ajo shkruan: Do jemi pak pushim, rikthehemi...

Ndërsa në foton e dytë, nuk le pa shtuar edhe këshilla dhe fjali motivuese, falë të cilave është bërë shumë virale në TikTok: ‘Shijoje jetën në maksimum, evito opinionin e deleve dhe bëj mirë kur të mundesh!’, përfundoi Dajana.

Epo, shpresojmë të jetë pa ‘zarar’. /Pamfleti

Dajana Shabani poston foto nga spitali: Shijo jetën dhe evito opinionin e Dajana Shabani poston foto nga spitali: Shijo jetën dhe evito opinionin e

dajana shabani spital