Showbiz29 Shtator 2023, 08:32

E premte, 29 shtator 2023; Dashi është shenja me fat për sot

Shkruar nga Pamfleti

E premte, 29 shtator 2023; Dashi është shenja me fat për sot

Sot do shijoni intimitetin me partnerin/en. Këtë të premte, mezi do prisni të kaloni kohë me njeriun e zemrës. Darka romantike me qirinj, nën dritën e hënës, do ishte idealja për ju sot. Nëse mbrëmja e premton, do jenë përbërësit e duhur për të jetuar sa më mirë marrëdhënien tuaj.

Nëse jeni single, do vini re që joshja juaj do shtohet: do mblidhni buzëqeshje dhe vështrime të cilat do ju bëjnë të mendoni se jeni shumë joshës. Përfitoni nga ky moment: duhet të përvishni mëngët nëse doni të gjeni shpirtin binjak.

Konceptet e lidhura me punën do dini t’i asimiloni shumë mirë dhe do dini t’u bëni ballë problemeve. Kolegët do ndihen mirë në shoqërinë tuaj dhe eprorët do ju vlerësojnë.

shenja me fat