Showbiz28 Shkurt 2024, 12:15

Erjola dhe Juli thurin plane kundër Ilnisës dhe Meritonit: Do ia server në pjatë hakmarrjen time (Video)

Shkruar nga Pamfleti

Erjola dhe Juli thurin plane kundër Ilnisës dhe Meritonit: Do ia

Pas përfundimit të spektaklit të mbrëmjes së djeshme, Erjola Doçi dhe Julian Deda kanë bërë një plan me njëri-tjetrin, kundër një prej çifteve të BB VIP3, Ilnisa Agolli – Meriton Mjekiqi.

Dy banorët do bëjnë sikur nuk kanë marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin, teksa Erjola synon që të afrohet sa më shumë me Ilnisën dhe Meritonin.

“Ilnisës do ia servir në tavë shumë të ftohtë hakmarrjen time”, është shprehur Erjola, ndërsa tregoi se Ilnisa “i ka hapur barkun” gjatë një bisede ku dhe është përlotur.

Erjola: Doja me nxjerr se çfarë është Meritoni , se këtej bën si i prekur dhe se çfarë bëjnë për lojë, me demek të falin dhe të ulin për të bërë me dal keq. ‘Bravo’ më tha se t’u ktheva ty, të gjithë e kanë me ty. Ilnisës do ja servir në tavë shumë të ftohtë hakmarrjen time. E hapi barkun, “i sheh sytë  më tha’, filloi të fliste, filloi qau, u prek. ‘Unë e kam ditur që do vinte kjo ditë që do shkonim bashkë’ më tha.

Juli: Tani shko me atë dhe bjeri Julit (qesh).

Erjola: Asnjë nga banorët s’e di.

Juli: Po, por duhet ta sqaronim për publikun.

Erjola: Do i kap të dy

Më pas dy banorët dalin nga lavanteria dhe shtiren sikur po debatojnë më zë të lartë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

erjola dhe juli plane