Showbiz22 Prill 2024, 11:55

Erjola tregon se ish-i ka datëlindjen, Juli: Si mund ta kujtosh prapë atë person?!

Shkruar nga Pamfleti

Erjola tregon se ish-i ka datëlindjen, Juli: Si mund ta kujtosh prapë

Mbrëmja e djeshme ka qenë në përgjithësi e qetë për banorët e shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri, ‘BBV3’.

Pasi përfunduan gatimin e 100 picave për banorët e dy shtëpive të fëmijëve (kliko këtu), ata u pozicionuan në ambientet e jashtme të shtëpisë teksa shijuan ritme të disa projekteve muzikore të ndryshme.

Në një moment, teksa Juli qëndronte me Erjolën, kjo e fundit u shpreh se ditën e sotme ka ditëlindjen personi që ajo ka përmendur në linjën e jetës.

E ndërsa Juli i kthehet: “Po si mund ta kujtosh prapë atë rob?”- e më pas e ka përqafuar banoren teksa kanë vazhduar bisedën për djalin në fjalë.

Ndër të tjera Erjola tregoi se kanë qenë moshatar bashkë dhe Juli iu përgjigj: Si mund të jesh histerik në atë moshë?! Se e kuptoj moshën tonë, që ka rrëshqitje, por sa ai?!...

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

erjola doci ish i dashuri datelindja