Showbiz17 Maj 2024, 12:16

Fatjoni tregon të vërtetën e incidentit brenda shtëpisë së Big Brother Vip

Shkruar nga Pamfleti

Fatjoni tregon të vërtetën e incidentit brenda shtëpisë

Fatjon Kuqari ka postuar një video në Instagram, që bo bënë xhiron e rrjetit.

Ai ka treguar pamjet që tregojnë se është rrëzuar dhe ka vrarë syrin, jo se është grushtuar me ndonjë prej banorëve, siç u aludua.

Poshtë videos ish banori ka shkruar “Video qe ju premtova dije, kur unë kam rreshkit se i kisha këmbët ujë……”.

big brother vip