Showbiz17 Maj 2024, 10:33

Gjesti roamantik i Romeos për Heidin, aktori i dedikon një tatuazh

Shkruar nga Pamfleti

Gjesti roamantik i Romeos për Heidin, aktori i dedikon një tatuazh

Përmes një zarfi të bardhë të mbërritur në shtëpinë e Big Brother, banorët janë lajmëruar se mund të bëjnë një tatuazh të përjetshëm dedikuar eksperincës së tyre në këtë format të veçantë televiziv.

Romeo ka zgjedhur që në krahun e tij të bëjë një ketrush të nervozuar, i cili i dedikohet Heidit.

Kujtojmë që nëna e Heidit, në mesazhin që nisi përmes “Big Love” e quajti atë me përkëdheli “ketrushe” dhe mesa duket Romeo ka preferuar që këtë dedikim ta ketë të përjetësuar në trupin e tij, duke treguar kështu dashurinë e fortë për të dashurën e tij.

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

big brother vip