Showbiz21 Maj 2024, 15:26

Fedez reagon për herë të parë pas lajmit se u shtrua në spital

Shkruar nga Pamfleti

Fedez reagon për herë të parë pas lajmit se u shtrua në

Aludime dhe lajme të shumta kanë qarkulluar kudo rreth reperit Fedez teksa është përfolur se ai ishte në gjendje kritike për jetën.

Reperi italian ka zgjedhur që të sqarojë një herë e mirë situatën nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagramit teksa në Instastory shkruan:

“Përshëndetje të gjithëve, doja t’ju siguroja se jam mirë. Kisha disa probleme këtë fundjavë, por asgjë serioze. Nuk e di pse po thonë se po vdes, – shkroi ai.

Rikujtojmë se në fillim të këtij viti Fedezi kaloi një periudhë ‘lufte’ me kancerin dhe depresionin.

Fedez reagon për herë të parë pas lajmit se u shtrua në

fedez spital reagim