Showbiz24 Maj 2024, 22:02

"Jam Miss Londra jo Miss pyka", Françeska thumbun banorët e BBV

Shkruar nga Pamfleti

"Jam Miss Londra jo Miss pyka", Françeska thumbun banorët

Françeska Murati, ish banore e Big Brother VIP ka folur ‘pa dorashka’ për të gjithë banorët. Ajo tha mendimet e saj për gjithsecilin, ku nuk kurseu as ‘thumbat’ për disa prej tyre.Françeska theksoi se Heidi, e cila është finaliste nuk e meriton pasi loja e saj është në kurriz të Romeos.

“Sara Gjordenit i kam shprehur shumë konsideratë. Nga ana ime nuk ka hatërmbetje, gjithçka që ndodhi atje, për mua mbetet atje dhe shpresoj të jetë e njëjta gjë.

Heidi, e vetmja gjë që kam kuptuar, isha e drejtë në analizat e mia për të. Brenda kam thënë mos po i bie kot, tani kuptova që nuk e meriton finale se lojën e ka në kurriz të Romeos.

Roza, nona e Big Brother, vajza më e shkëlqyer, luftarake, kam vetëm fjalë të mira për të. Ledjona, kam qëndruar pak kohë me të, kam fjalë të mirë për të. Unë nuk jam miss pyka, por jam miss Londra. Julin kam parë si kundërshtar që në nisje“, u shpreh Françeska për "Top Channel".