Showbiz25 Mars 2023, 11:40

“Jam shumë keq, po më dridhen duart”, Olta nuk ndihet mirë: Thirrni urgjencën shpejt!

Shkruar nga Pamfleti

“Jam shumë keq, po më dridhen duart”, Olta nuk ndihet

Olta dhe Kiara kanë kaluar disa orë së bashku mbrëmjen e djeshme brenda suitës së improvizuar në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Vajzat u janë përgjigjur dhe disa pyetjeve të përgatitura nga vëllai i madh, teksa një prej tyre ka qenë nëse kanë blerë ndonjëherë lodra seksi. Në këtë moment Olta nuk ka dashur të përgjigjet dhe ka thënë se nuk pi dot më tekila, pasi ndihej keq.

Unë kam thënë gjëra më bombë këtu për këtë ta pi shortin? Nuk kam blerë me të vërtetë, kam hyrë në sexshop. Nuk pi dot tekila, jam keq. Leje, thirr çik Urgjencën. Po, po thirr Urgjencën. Hë tani thirr Urgjencën se jam keq. Urgjencaaa? Nejse hajde se po e pi nga shishja. Ja tani ta bëjnë video dhe dal unë kështu. Ik ore. Ua po më dridhen duart. Nuk pi dot moj, e urrej tekilën.”- u shpreh Olta.

 

bbvip 2