Showbiz18 Maj 2023, 15:40

Jo vetëm në duelet në kafaz, luftëtarja e njohur e ringut protagoniste edhe në rrjetet sociale, puthje dhe prekje me një femër (Fotot-Video)

Shkruar nga Pamfleti

Jo vetëm në duelet në kafaz, luftëtarja e njohur e ringut

Jo vetëm në duelet në kafaz. Pejxh van Zant, mbetet protagoniste edhe në rrjetet sociale.

Jo vetëm në duelet në kafaz, luftëtarja e njohur e ringut

Jo vetëm në duelet në kafaz, luftëtarja e njohur e ringut

 

Prej kohësh, 29-vjeçarja amerikane është pjesë e platformës për të rritur “OnlyFans”, ndërsa së fundmi ajo ka menduar që të dhurojë shou me disa skena të nxehta në “Instagram”.

Jo vetëm në duelet në kafaz, luftëtarja e njohur e ringut

Jo vetëm në duelet në kafaz, luftëtarja e njohur e ringut

Ajo shfaqet gjatë një xhirimi e shtrirë së bashku me një tjetër femër, duke i ngritur jo pak temperaturat në rrjetin social.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Paige VanZant (@paigevanzant)

pejxh van zanit luftëtarja e ringut