Showbiz20 Mars 2023, 07:42

Keisi Medini zbulon arsyen pse i dha fund lidhjes me Kristin: M'u errësuan sytë!

Shkruar nga Pamfleti
Keisi Medini zbulon arsyen pse i dha fund lidhjes me Kristin: M'u

Shkëputja e marrëdhënies së Keisit me Kristin ka marrë edhe vëmendjen e banorëve brenda shtëpisë të cilët e kanë pyetur këngëtaren.

Keisi pranon se pëlqimi i madh i fillimit e bëri të shpejtohej e të merrte hapa jo të duhur. Në fund, vajza e Sabianit thekson se nuk do e shohim më si çift me Kristin.

"Është e vështirë në këtë shtëpi që të kesh dikë të mbështetësh kokën, këtë gjë e gjeta te Kristi. Kisha një pëlqim shumë të madh dhe më bëri të mendoja vetëm për këtë lidhje dhe shpejtova, m’u errën sytë. Mësova që në vazhdim se ky pëlqim nuk ishte më njësoj dhe më shumë po më dukej sikur po vazhdoja këtë gjë se mendoja po të përpiqem më shumë do kishte dhe dashuri. U fokusova dhe harrova synimin tim më mirë vendosa ta ndërpres sa nuk është vonë dhe të bëj lojën time, nëse dashuria ka qenë më vonë do e gjejë rrugën nëse jo nuk bëhemi më… brenda në shtëpi nuk do na shihni më bashkë”– tha Keisi.

bbva