Showbiz29 Shtator 2023, 10:17

Kristin e kërcënojnë me jetë: Kështu do të të vrasin edhe ty

Shkruar nga Pamfleti

Kristin e kërcënojnë me jetë: Kështu do të të

Kristi Aliaj, pas pjesëmarrjes në “BBV” është shndërruar në një ndër personazhet më të komentuara të medias rozë.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku shpesh herë ndan me fansat momente nga jeta e tij personale dhe profesionale.

Së fundmi përmes një postimi në Instagram, Aliaj ka treguar se ka marrë kërcënime me jetë.

“Kështu do të vrasin edhe ty. Do të ngatërrojnë për qen”– i ka shkruar ndjekësi Kristit.

“Ka mënyra më të mira për të de-motivuar njerëzit. Kërcënimet me jetë janë thjesht një përpjekje e dëshpëruar për vëmendje”, është shprehur Aliaj.

Kristin e kërcënojnë me jetë: Kështu do të të

krist aliaj kercenim