Showbiz 1 Mars 2024, 21:22

Mes aludimeve për tradhti, Adrola Dushi habit për Capital T

Shkruar nga Pamfleti

Mes aludimeve për tradhti, Adrola Dushi habit për Capital T

Romanca mes këngëtarit Capital T dhe Adrola Dushit edhe pse nuk është zyrtarizuar publikisht prej tyre, duket se vazhdon.

Para disa ditësh pati dyshime se ata mund të jenë ndarë, shkak për këtë u bë një video e këngëtarit ku ndër të tjera shkruante: “Si fle unë kur e di që jam beqar dhe askush nuk po më tradhton”.

Mjaftoi kjo për të nxitur dyshimet se raporti mes çiftit kishte marrë fund. Megjithatë kjo është hedhur poshtë së fundmi.

Capital T ka festuar ditëlindjen ditën e djeshme. Ai ka publikuar një foto në profilin e tij të Instagramit, teksa mban në dorë një gotë dhe shkruan bashkangjitur se mbush 32 vjec.

Mirëpo nuk ka munguar një urim publik nga Adrola, e cila ka shkruar: “Urime”, koment të cilin e ka shoqëruar me ikonën e dy gotave për t’i thënë gëzuar.