Showbiz25 Maj 2024, 20:32

Një kafe me Ilnisën? Lejdona Xheladinaj zbulon fituesin për të dhe marrëdhënien me ish-banorët!

Shkruar nga Pamfleti

Një kafe me Ilnisën? Lejdona Xheladinaj zbulon fituesin për

Astrologia Meri Shehu dhe Ledjona Xheladini kanë qenë 'VIP'-at e rradhës që kanë kaluar në Tapetin e Kuq të finales së Big Brother Vip 3.

Të dyja nuk i kanë shpëtuar pyetjes të 'Top Albania Radio' se kë shohin si fitues të BBV3.

Meri është treguar më e prerë në përgjigjen e saj, duke thënë se sheh si fitues Romeon.

E pyetur nga Albana Ruçi në Big Brother VIP – LIVE nga Tapeti i Kuq, Ledjona Xheladinaj për të dhënë një koment për 5 finalistët, ai u shpreh:

-Kush fiton sonte sipas mendimit tënd?

Unë kur kam dal nga BBV kur më ka pyetur Ledioni kam thënë se fiton Egla dhe e kam sqaruar, për mua Jul Deda e sigurt që do jetë fituesi i “BBV3”

-Nëse Juli fiton do ketë shoqërinë me ju apo do i rritet mendja?

Nga ana ime do e ketë

-Nëse ai ndaj jush jo?

Nuk do e merrja për keq sepse ka zgjedhjet e e veta

-Pse është ftohur Juli, apo se ka dëgjuar se ti the do fitoi Egla?

Mendoj se ka qenë ajo arsyeja se Julit i ngel hatri edhe pse e argumentova që dua ta fitoj një femer kur jam futur në shtëpi më ka dhënë një shije tjetër

-Pak momente më parë erdhi Ilnisa kishte ndodnjë hap për të ulur gjakrat?

Nuk e kam parë e kam parë kur jemi rifutur në shtëpinë e Bigut e kam uruar për ditëlindjen e Meritonit e kam uruar që është bërë e bukur kemi zgjedhur që shoqërinë  jashtë  të  mos e vazhdojmë po një përshëndetje nuk ka munguar

-Si ka qenë përgjigja  e saj?

Ka qenë pozitive

-Mos më thuaj që do pini kafe?

Kafe vetëm nëse e pijmë në Top të mblidhemi të gjithë

-Kush del i pari sonte

E para Heidi, në podium shof Romeon dhe Julin, e para ikën Heidi, Meritoni, Egla dhe dyshja në fund.