Showbiz12 Prill 2023, 20:39

Olta dhe Maestro nuk ndahen, tjetër takim mes ish-banorëve të “BBV”

Shkruar nga Pamfleti

Olta dhe Maestro nuk ndahen, tjetër takim mes ish-banorëve të

Olta Gixhari dhe Armaldo Kllogjeri kanë pak javë që nuk janë më banorë të “BBV2” ama ashtu si edhe brenda shtëpisë edhe jashtë saj mbështetja nga ndjekësit e tyre nuk ka munguar.

Të dy kanë qenë gjithmonë afër njëri-tjetrit brenda shtëpisë dhe miqësia e tyre duket se ka vazhduar edhe jashtë dhe këtë na e kanë treguar me foto dhe video nga takimet e tyre.

Së fundmi Olta ka postuar në Instagram një foto me Maestron duke shkruar një falënderim për të gjithë ata që i kanë mbështetur dhe vazhdojnë t’i mbështesin edhe tashmë jashtë shtëpisë.

“Ju falenderojmë shumë për videot e bukura që na dedikoni mua dhe Maestros! Ju duam shumë!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

olta maestro