Showbiz24 Mars 2024, 10:58

Ori Nebijaj i kthehet Ilnisës: Sa herë Meritoni ka sherr, ti ha makarona dhe të kapërcejnë në fyt

Shkruar nga Pamfleti

Ori Nebijaj i kthehet Ilnisës: Sa herë Meritoni ka sherr, ti ha

Ori Nebijaj ka debatuar me Ilnisën në lidhje me reagimet që kjo e fundit ka kur Meritoni gjendet në mes të një debati të ashpër. Sipas opinionistes, gazetarja duket shumë e painteresuar kur partneri i saj është në hall.

“Sa herë që Meritoni ka sherr, ajo ha makarona dhe i kapërcejnë në fyt. A je krenare për atë që pe tek klipi? Se mirë tek rripi je në gjumë, po këtu në tavolinë?”- tha opinionistja Ori Nebijaj.

“Unë i thashë disa gjëra Meritonit tek shtrati. Kjo është një çështje që më takon mua. Se si e përcjell unë marrëdhënien e tij qoftë me Rozën, me Ledjonën apo me ish-partneren e tij, është puna ime”- tha Ilnisa.

“Është hera e parë që e pashë këtë, nuk e kam analizuar për shkak të dinamikës dhe emocionit, por do e diskutoj pas spektaklit me Ilnisën.”- tha Meritoni.

ori nebijaj replike ilnisa agolli