Showbiz21 Maj 2024, 10:46

Paska qenë një show! Argjira e pranon se është sërish me Gracianon

Shkruar nga Pamfleti

Paska qenë një show! Argjira e pranon se është sërish

Në një lidhje direkte me “Procesin Sportiv” ka qenë Argjira Spanca e cila ka njoftuar për nisjen e rubrikës “She’s on top” në E Diell.

Argjira ndodhet me vajzat që janë pretendente për modele në një vilë në Gjirin e Lalzit të cilat po përgatiten për puntatën e parë. Një moment doli edhe Katerina, fituesja e vjetshme e “She’s on Top” e cila e përshëndeti Manushin. Ky i fundit e pyet se kush do e fitojë ‘Big Brother’ sipas saj dhe Katerina përgjigjet Egla. Por Manushi nuk ngurroi të përmendte as Gracianon për të kuptuar se çfarë po ndodh mes Argjirës dhe balerinit, pasi u përfolën për një ndarje.

Ed Manushi: Për kë do votosh në Big Brother?

Katerina: Për Eglën.

Ed Manushi: Ore m’u dëgjua si Gracianio. Thuaji që ka dalë Graciano.

Argjira: Dëgjo, gocat janë familjarizuar pak me Gracianon këtu në prapaskenë, kështu që e kanë bërë si të vetin. Kështu le të flasim vetëm për ata që janë larg për momentin.

Ed Manushi: Stop, stop! Graciano është aty me ty?

Argjira: Uaa e thashë? Po Graciano është këtu me mua.

Edhe më herët hodhëm hipotezën që ndarja mund të ishte vetëm një ‘show’ për t’i dhënë një ‘dorë’ Gracianos në Big Brother herën e dytë që u fut.

 

argjira graciano