Showbiz12 Shkurt 2024, 15:28

Rikja ironizon marrëdhënien e Meritonit me Ilnisën: Lotët ujë në dasmën tënde

Shkruar nga Pamfleti

Rikja ironizon marrëdhënien e Meritonit me Ilnisën: Lotët

Gjatë një bisede mes Rikes dhe Meritonit, Rikja i rrëfen atij emocionet që ka përjetuar kur e pa dhëndër në dasmën e tij me Ilnisën. Por mesa duket fjalët e saj kanë qenë një provokim për të ngacmuar Meritonin, pasi ditën e dasmës ajo i kishte thënë Meritonit se nuk beson në marrëdhënien e tyre.

Rike: Sa kam qarë tek dasma që të kam parë dhëndër. Mishi kokrra, lotët e mia ujë. Isha pozitive, jam kënaqur.

Meriton: Unë s’e di kur ke qenë negative ti.

Graciano: Ajo ka impostimin edhe e bën vetë atë gjë se i pëlqen të luajë.

Kujtojmë se, ditën e dasmës së Meritonit me Ilnisën, Rike i ka thënë atij se ajo beson më shumë në marrëdhënien e Bardhit me Sarën se sa tek e tyre.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

rike dasma meritoni dhe ilnisa lot