Showbiz24 Shkurt 2024, 22:40

Rrjedhin mesazhet nga brenda “BBV”, kush eliminohet sonte dhe për kë është zarfi i zi

Shkruar nga Pamfleti

Rrjedhin mesazhet nga brenda “BBV”, kush eliminohet sonte dhe

Mesa duket informacionet nga stafi i “BBV3” kanë rrjedhur përsëri. Nga disa mesazhe në WhatsApp zbulohet disa nga ngjarjet që do të ndodhin natën e sotme.

Sipas mesazhit, i eliminuari i natës së sotme është Albi Nako. Gjithashtu mendohet se nga zarfi i zi do të eliminohet edhe një banor tjetër. Tre banorë të rinj do t’i bashkohen natën e sotme gjithashtu shtëpisë, ndërsa zarfi i zi do të jetë për Julin.

Sonte po ashtu do të tregohet edhe linja e jetës së aktores Egla Ceno.

Rrjedhin mesazhet nga brenda “BBV”, kush eliminohet sonte dhe