Showbiz13 Shkurt 2024, 09:33

“S’di të flasësh, ke frikë nga vetja”, Romeo përplaset ashpër me Rozën

Shkruar nga Pamfleti

“S’di të flasësh, ke frikë nga vetja”, Romeo

Mbrëmja e djeshme është shoqëruar me debate me tone të ashpra. Romeo dhe Roza janë parë shpesh duke diskutuar dhe ngritur zërin ndërsa jo pak herë biseda ka agravuar deri në ofendime.

“Sa larg jemi ne zemra, oho, s’di ti të flasësh shpirti, ke frikë nga vetja. Nuk më ktheve një përgjigje të saktë”, i’u drejtua Romeo-Rozës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)