Showbiz29 Mars 2023, 14:36

“S’ia kam frikën fare”, Olta ofendon Luizin: Është kafshë!

Shkruar nga Pamfleti
“S’ia kam frikën fare”, Olta ofendon Luizin:


Olta ka diskutuar me Qetsorit për sjelljen e Luizit. Prej ditësh Luizi ka zgjedhur  ta “injorojë” duke mos i folur ose duke i kthyer përgjigje ashpër. Olta është shprehur e indinjuar nga sjellja e tij karshi saj, duke e quajtur “kafshë” dhe njeri të keq.

Ajo ka thënë se Luizi nuk ka logjikë njerëzore, bën thjesht strategji.

Olta shtoi se të gjithë banorët e kanë frikë, por ajo jo. Ajo shprehu se është Luizi që ka frikë nga pyetjet që ajo i bën dhe zgjedh të shmanget e mos t’i  flasi.

Po ashtu edhe teksa ishte duke folur me Dean, ajo filloi ta shante Luizin, ndërsa tha se mes tyre tashëm do ketë vetëm luftë.

“Ka qarë? Pse? Nuk qan ai është kafshë. Po mua ça ka që s’më flet? Okay, do luftë ai, luftë do i jap dhe unë. Ja tregoj unë ati. Idioti. Është idiot moj, merret me mua. Unë jam në finale ai merret me mua. Është idiot. Në vend që të kalojmë mirë... E bëri që të më ngrejë nervat mua. Është shumë idiot. E di sa jam mërzitur? Po unë do i bëj namin sot”- u shpreh Olta.

olta luizi