Showbiz24 Maj 2024, 11:17

Vesa nuk i ndahet Romeos, rrjeti shpërthen për afrimitetin e saj

Shkruar nga Pamfleti

Vesa nuk i ndahet Romeos, rrjeti shpërthen për afrimitetin e saj

Vesa Smolica, ishte një nga ish-banoret që u bë pjesë e shtëpisë së ‘BBV Albania’ për disa minuta, gjatë festës së ditëlindjes së Meriton Mjekiqit.

Ajo pati mundësinë që të takohej me Romeo Veshajn, banorin që kishte më shumë afrimitet brenda shtëpisë, mirëpo takimi mes tyre u bë viral në rrjet.

Prekjet e Vesës ndaj Romeos nuk u pritën dhe aq mirë, duke u interpretuar si shenjë afeksioni.

Sikurse shihet edhe në këtë video, Vesa i shtrëngon dorën Romeos, e madje duket sikur nuk do ta lërë të largohet.

Kujtojmë se, më herët Vesa Smolica i ka dërguar Romeos një dron brenda shtëpisë së BBV, duke shprehur mbështetjen për të.