Sondazhe25 Qershor 2024, 18:55

Sondazh/ Pas skandalit tek Onkologjiku, a duhet të mbajnë përgjegjësi kryeministri dhe ministrja e Shëndetësisë?

Shkruar nga Pamfleti
Sondazh/ Pas skandalit tek Onkologjiku, a duhet të mbajnë

Poll