Donald Veshaj

Shuhen mosmarrëveshjet, Donald Veshaj prezent në festën e fundit me stafin e Big Brother - Showbiz
Showbiz21 Shkurt 2022, 22:21

Shuhen mosmarrëveshjet, Donald Veshaj prezent në festën e fundit me stafin e Big Brother

Shkruar nga Pamfleti
Shuhen mosmarrëveshjet, Donald Veshaj prezent në festën e fundit

Shuhen mosmarrëveshjet, Donald Veshaj prezent në festën e fundit me stafin e Big Brother

Nisur nga ngjarjet e fundit, si heqja e promos së emisionit “Më lini të flas” nga faqja e Instagramit të Donald Veshaj apo mosprezenca e tij në regjistrimet e Post Big Brother sollën dyshimet për një mosmarrëveshje midis vëllezërve Veshaj dhe drejtuesve të këtij produksioni, konkretisht familjes Hoxha.

Së fundmi ka qënë pikërisht Arbana Osmani e cila nëpërmjet një postimi në Instagram ka deklaruar se midis produksionit dhe vëllezërve Veshaj nuk ka asnjë mosmarrëveshje.

Sigurisht audienca ka qënë skeptike, por një dyshim të tillë e ka shuar vet Donald Veshaj, i cili çuditërisht ka qënë sot prezent në festën e fundit që Top Media po realizon me gjithë stafin e Big Brother në ambientet e hotel Plazës.

Vëllezërit Veshaj janë shfaqur të dy, ndërsa Donaldi ka hyrë me një veshje shumë specifike pikërisht si “Spiderman”.

Nuk dihet nëse kjo prezencë do të sjellë sërish një bashkpunim midis vëllezërve Veshaj dhe Top Medias apo do të mbetet thjesht një marrëdhënie formale./Pamfleti

 

 

https://www.youtube.com/shorts/n-IvZehZWDM

Showbiz Big Brother Vip Donald Veshaj