Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare nuk i ka mbajtur dot lotët në këto tre momente prekëse të jetës - Showbiz
Showbiz30 Prill 2019, 15:12

Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare nuk i ka mbajtur dot lotët në këto tre momente prekëse të jetës

Shkruar nga Pamfleti

Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare nuk i ka mbajtur dot lotët në këto tre momente prekëse të jetës

Mbrëmjen e djeshme Lorik Cana ka qenë i ftuar në emisionin “Në Kurth me Piter Pan”. Ai nuk ka ngurruar të flasë edhe për jetën e tij private.

I pyetur nga fëmijët se cilat kanë qenë momentet që ai ka qarë gjatë jetës së tij, Loriku përmendi tre prej tyre të cilat ishin rrënjosur thellë në memorien e tij.

“Kam qarë kur ka ardhur në jetë djali im, kur Shqipëria është kualifikuar në Kampionatin Evropian dhe kur gjyshi im është ndarë nga jeta”, tha Cana.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

 

Showbiz