Valbona Mema pjesë e “Big Brother”, Olta dhe Kristi sërish në ‘fije të perit’ - Showbiz
Showbiz22 Janar 2023, 07:12

Valbona Mema pjesë e “Big Brother”, Olta dhe Kristi sërish në ‘fije të perit’

Shkruar nga Pamfleti
Valbona Mema pjesë e “Big Brother”, Olta dhe Kristi sërish

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Valbona Mema është banorja e dytë, e cila i shtohet shtëpisë së madhe të Big Brother.

Në klipin prezantues, këngëtarja u shpreh se gjëja që nuk i pëlqen në shtëpi është mungesa e disiplinës. Amosi është i preferuari i saj.

Mema u fut në shtëpi si këngëtare, për të performuar për banorët, pa e ditur këta të fundit që ajo do të ishte banore e re. Po ashtu pjesë e shtëpisë u bë edhe Xhonatan Islamin, djali i parashutistit Alket Islami.

Ndërkohë sa i takon nominimeve mbrëmë, Vëllai i Madh vendosi të nisë një zinxhirë shpëtimesh, ku Armaldo zgjodhi i pari, duke qenë se ishte lider këtë javë.

Në televotim si pasojë e këtij zinxhiri, shkuan Eni, Tea, Kristi dhe Olta.

Këta të katërt do të garojnë me njëri-tjetrin këtë javë, ku njëri prej tyre do të lërë shtëpinë spektaklin e rradhës.

Reality Show Big Brother Valbona mema