Kronike11 Dhjetor 2023, 08:46

Dalin pamjet nga aksidenti i 6-fishtë në Rrugën e Kombit, si u përplas kamioni me 5 makina

Shkruar nga Pamfleti

Dalin pamjet nga aksidenti i 6-fishtë në Rrugën e Kombit, si u

Gjashtë automjete janë përplasur në Rrugën e Kombit mëngjesin e sotëm në afërsi të fshatit Blinisht.

Sipas informacioneve nga vendngjarja, si pasojë e aksidentit kanë pësuar lëndime 2 persona, pa rrezik për jetën.

Shkak i aksidentit të shumëfishtë dyshohet të jenë bërë prezenca e ngricave në rrugë.

Në vendngjarje shkuan forcat e policisë, ambualanca dhe zjarrfikësja.

Për shkak të përplasjes së mjeteve, qarkullimi në drejtim të Kukësit u bllokuar për rreth 1 orë duke shkaktuar radhë të gjata kilometrike.

Dalin pamjet nga aksidenti i 6-fishtë në Rrugën e Kombit, si uDalin pamjet nga aksidenti i 6-fishtë në Rrugën e Kombit, si uDalin pamjet nga aksidenti i 6-fishtë në Rrugën e Kombit, si uDalin pamjet nga aksidenti i 6-fishtë në Rrugën e Kombit, si uDalin pamjet nga aksidenti i 6-fishtë në Rrugën e Kombit, si uDalin pamjet nga aksidenti i 6-fishtë në Rrugën e Kombit, si u

 

aksidenti i 6-fishtë në rrugën e kombit