Kronike29 Shtator 2023, 11:10

E pazakontë në Fier! Makina humb kontrollin dhe përfundon në varreza

Shkruar nga Pamfleti

E  pazakontë në Fier! Makina humb kontrollin dhe përfundon

Një aksident i pazakontë ka ndodhur në Fier, këtë paradite.

Një makinë tip “Volkswagen” është përplasur në varrezat publike të Fierit.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit.

Ndërkohë në vendngjarje ka mbërritur menjëherë policia, e cili e ka shoqëruar ne komisariat për të zbardhur rrethanat e kësaj përplasjeje me dëme materiale.

fier aksident