Politike29 Korrik 2023, 21:15

Basha rikthehet në krye të PD-së, ironizon Gazment Bardhi: Çfarë surprize!

Shkruar nga Pamfleti

Basha rikthehet në krye të PD-së, ironizon Gazment Bardhi:

Pas përfundimit të zgjedhjeve për kreun e ri të PD-së dhe zyrtarizmit të Lulzim Bashës si kryetar, ka reaguar Gazment Bardhi i cili ka ironizuar rezultatin.

Me anë të një postimi në rrjetin social “Twitter”, Bardhi është shprehur se ishte një surprizë mbërritja e kurorës së Mbretit të Mbretërisë së Bashkuar në aeroport, teksa me nota ironike është shprehur se nuk ka lidhje me ngjarjet politike aktuale.

Çfarë surprize!Sapo mbërriti në aeroport kurora e “Mbetit të Mbretërisë së Bashkuar”!

P.s: Statusi ska lidhje me asnjë ngjarje joekzistente! Pushime të mbara!”, shkruan Bardhi.

basha bardhi rikthim krye të pd