Showbiz24 Shtator 2023, 12:47

‘Baby të kam pas n’mish, e tash një ish’, Olsi Bylyku nuk e mohon dot që kënga e re i kushtohet Eglit

Shkruar nga Pamfleti

‘Baby të kam pas n’mish, e tash një ish’, Olsi

‘Ish’ titullohet kënga më e re e Olsi Bylykut që u publikua mbrëmë (23 shtator). Ka qenë vetë këngëtari dhe aktori i humorit që ka njoftuar fansat e tij për projektin emocionues.

Në një klip në instatsory ai ka zbuluar një fragment nga kënga që duket të jetë rrefreni:

‘Baby të kam pas n’mish, e tash një ish’, thotë ai në fragmentin e këngës, e të gjithëve na shkoi ndërmend se ky mund të jetë një tjetër dedikim për Eglin edhe pse më herët u shpreh se asnjë nga këngët e tij nuk ka qenë dedikim për të dhe nuk e ka shfrytëzuar ndarjen e tyre për projektet e tij muzikore.

Megjithatë duket se ndryshe ka vepruar këtë herë Olsi, i cili ka vendosur të publikojë këngën e tij të re ‘Ish’ pak ditë pasi ‘ish-i’ i tij Egli, tregoi publikisht në një intervistë televizive arsyet e ndarjes së tyre, që mesa duket dukshëm, Olsit nuk i paskan pëlqyer.

Mos vallë kjo këngë me titulli intrigues është një përgjigje për deklaratat e Eglit?

Gjithsesi, me këto replika ‘hidh e prit’, mesa duket çifti shumë shpejt do rikthehet në krahët e njëri-tjetrit. Mos thoni, që nuk ju lajmëruam!!

‘Baby të kam pas n’mish, e tash një ish’, Olsi

ish egli tako ols bylyku