Showbiz 4 Mars 2023, 17:18

BBV/“Plas” mes Kristit dhe Oltës: Ti je agresive, je fake, identiteti yt është inekzistent

Shkruar nga Pamfleti

BBV/“Plas” mes Kristit dhe Oltës: Ti je agresive, je fake,

Ditën e sotme Kristi dhe Olta patën një debat dhe “molla e sherrit” ishte po Keisi.

Teksa banorët e “Big Brother VIP Albania” ishin duke pastruar shtëpinë, Olta i përmendi Kristit shërbimin që i bën Keisi. Kjo nuk u prit aspak mirë nga ai, duke shpërthyer e duke akuzuar Oltën se është fake dhe se identiteti i saj është inekzistent.

Olta: Ti po bën sjellje të neveritshme, ti po e shfrytëzon atë gocën.

Keisi: Lëre ta mendojë ashtu. Nuk do i mbush mendjen Oltës.

Olta: Ti je shumë në rregull.

Kristi: Unë kam inat që flet për marrëdhënien tonë me banorët e tjerë.

Olta: Po flas me ty, jo me të tjerët.

Kristi: Flet me banorët e tjerë!

Olta: Nita nuk është banore tjetër për mua e para.

Kristi: Po pse nuk ma thua mua atëherë?

Olta: Se me ty e kam komunikimin shumë të vështirë. Sepse ti vetëm flet, bëhesh agresiv, nuk më dëgjon asnjëherë.

Kristi: Ti je agresive, je fake. Ndryshon çdo 5 sekonda.

Kristi: Identiteti yt është inekzistent. Do të kapesh me një Prime. Nuk di ku të shkosh.

Olta: Sajove gjithë këtë lidhje romantike për të dalë në Prime dhe dole i fundit në votim.

kristi olta bbv