Showbiz21 Dhjetor 2023, 09:40

Cindy Marina, një vajzë me fat: Jozefina Topalli shumë e dashur, Megi një kunatë perfekte

Shkruar nga Pamfleti

Cindy Marina, një vajzë me fat: Jozefina Topalli shumë e dashur,

Cindy Marina ishte e ftuar në një intervistë në Vizion Plus, ku mes bisedave për punën dhe karrierën, ka folur edhe për marrëdhënien që ka me familjen e partnerit.

Prej disa vitesh Cindy ka bërë publike lidhjen me Genard Topallin dhe si nuse në atë familje ajo shprehet se ndjehet shumë mirë dhe shumë e respektuar.

E pyetur se si e bënte të ndihej fakti që në media cilësohej shpesh edhe si nusja e Jozefina Topallit, Marina shprehet:

“Nuk ndjehem keq, ndjehem shumë e lumtur që jam nusja e djalit të saj dhe që jam pjesë e familjes së tyre. Edhe nëse më përmendin në media për këtë gjë, më përmendin edhe për punët e tjera që kam bërë, më kanë përgëzuar edhe për personin që jam. Është shumë e dashur, shumë e ngrohtë, më ka afruar shumë”.

Ndërsa për kunatën, Megin, dashuria duket që nga mënyra se si flet për të: “Megi si kunatë është perfekte. Ajo është një person që e respektojnë të gjithë dhe unë jam shumë e lumtur që e kam kunatë”.

cindy marina jozefina topalli megi topalli