Showbiz18 Mars 2023, 12:53

Fotini thyen rregullat e ‘BBV’, i jep Oltës informacione nga jashtë

Shkruar nga Pamfleti
Fotini thyen rregullat e ‘BBV’, i jep Oltës informacione nga

Fotinia, ish-fituesja e ‘Big Brother’, duke i ditur shumë mirë rregullat, ka dhënë informacione nga jashtë për Oltën. Mbrëmja e djeshme kishte debate, e një prej tyre përfshiu dy vajzat. Fotini i është drejtuar Oltës me fjalët “një dy gjëra që t’i kam thënë, kanë qenë prej motrës tënde”.

Ndërkohë që Olta e ka pyetur Fotininë “t’i ka thënë motra ime”, kanë ndërhyrë dhe banorë të tjerë që i kanë thënë Fotinisë se po rrezikon.

Nuk dihet se çfarë do të vendosë produksioni këtë të shtunë pas kësaj deklarate, pasi Fotinia u kujdes të thoshte se ajo i ka dhënë këshilla Oltës, prej motrës së saj.

Biseda:

Fotini: Unë kam një vlerësim tepër të madh për motrën tënde e nëse ti kam thënë dje nja dy gjëra janë vetëm prej motrës tënde.

Olta: Ti ka lënë porosi ajo?

Nita: Foti je duken rrezikuar.

Fotini: Ska gjë nuk ka problem. unë zgjedh ti them asaj pse i kam dhënë nja dy këshilla.

Luizi: Po do të vijë në nominim me ne ajo.

Qetsori: Po lëre të bëjë ca të dojë Foti.

Luizi: O Fot do vish në nomimin me ne? Po jo moj se është gjynah.

big brother