Showbiz18 Mars 2023, 07:08

Horoskopi 18 mars 2023! Zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për ju

Shkruar nga Pamfleti

Horoskopi 18 mars 2023! Zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot

Dashi: Pritet qe fale Hënës, çdo gjë te shkoje me se miri ne jetën tuaj ne çift. Do thurni projekte afatgjata dha marrëdhënia me partnerin do përforcohet. Beqaret ka shume mundësi ta gjejnë shpirtin e tyre binjak dhe te ndihen shume mire për këtë fakt. Ne planin financiar do tregoheni te kujdesshëm dhe situata nuk do ketë as tronditjen me te vogël.

Demi: Jeta juaj ne çift do jete mjaft e qëndrueshme gjate kësaj dite. Asnjë planet nuk do ua prishe harmoninë dhe do bëni gjithçka qe mendoni. Ata qe kane mbajtur ndonjë sekret te vogël duhet te përfitojnë për t’ia thënë partnerit. Beqaret nuk do e kërkojnë dashurinë sepse do ndihen mire edhe ashtu si janë. Ne planin financiar nuk do përballeni me asnjë problem apo vështirësi.

Binjaket: Jeta juaj ne çift do jete delikate gjate kësaj dite. Disa mund te kenë edhe debate te zjarrta te cilat do i futin ne pesimizëm për te ardhmen. Kujdes me ato qe do thoni. Beqaret duhet me patjetër te harrojnë ato qe kane kaluar ne te shkuarën dhe te mendojnë vetëm për ato qe do vijnë. Financat nuk do jene te këqija, por ju do e keni te vështirë t’i bëni balle tundimit për shpenzime.

Gaforrja: Mos bëni asnjë ndryshim gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift edhe pse ekzistojnë njëmijë e një arsye për ta bere. Prisni edhe disa dite. Nëse jeni beqaret duhet te keni durim dhe te mos nxitoni për te filluar aventura kalimtare. Do lëndoheni shume shpejt. Ne planin financiar do keni mundësi ta përmirësoni buxhetin. Dikush do iu japë një ndihme te cilën duhet ta pranoni.

Luani: Jeta ne çift do jete paska e trazuar sot, megjithatë nëse tregoheni te duruar dhe toleroni here pas here gjerat do përmirësohen shpejt. Shmangni sa me shume kokëfortësinë! Beqaret do jene joshës dhe do arrijnë ta bëjnë për vete personin qe pëlqejnë. Financat do jene me te mira sesa ju mendonit. Beni investimet me te domosdoshme dhe hiqni me pas disa lek mënjanë.

Virgjeresha: Ata qe janë ne një lidhje do ndihen te lënë pas dore nga partneri dhe do mërziten. Mos i mbani këto ndjenja për veten, por shprehjani atij sa me shpejt. Beqaret do ndihen për mrekulli ashtu si janë dhe nuk do kërkojnë ne asnjë moment te kenë dike pranë. Financat do jene dekilate. Dëshira juaj për te shpenzuar nuk do ketë kufij. Kujdes sepse mund te ngeleni edhe pa para.

Peshorja: Pritet qe kjo dite te jete e bukur dhe e mbushur me emocione te forta për te dashuruarit. Do flisni edhe për disa tema delikate dhe do i zgjidhni me qetësi ato. Te dy do tregoheni me te kuptueshëm me njeri-tjetrin. Venusi do iu mundësojë beqareve një takim misterioz dhe ne një vend qe nuk iu shkon mendja. Financat ne përgjithësi do jene negative. Kujdes me shpenzimet.

Akrepi: Dite e stuhishme dhe problematike kjo e sotmja për jetën ne çift. Debatet do jene te shumta dhe disa do mendojnë t’i japin fund lidhjes. Beqaret do pëlqejnë një person qe nuk iu përshtatet aspak. Mos merrni hapa te nxituara sepse do vuani. Merkuri do ndikoje pozitivisht tek financat. Do iu jepet mundësia për te shpenzuar pak me tepër dhe për te hequr lek mënjanë.

Shigjetari: Sot do ngrini disa pikëpyetje mbi jetën ne çift. Mos merrni vendime te nxituara, por flini njëherë me partnerin për te pare çfarë mendon ai. Beqaret do jene ëndërrimtare dhe do kërkojnë te përjetojnë sa me shume kënaqësi. Kujdes, mos bëni asnjë hap për te cilin te pendoheni. Financat do ndikohen pozitivisht nga planetët. Çdo gjë do shkoje me se miri.

Bricjapi: Për pjesën me te madhe te atyre qe janë ne çift, dita do jete e qëndrueshme, por do ketë edhe nga ata qe do mendojnë për aventura kalimtare. Kujdes! Beqaret nuk do arrijnë te krijojnë lidhjen qe kane menduar edhe pse mundësitë për takime do jene te shumta. Financat do jene te qëndrueshme, por nuk duhet te ndërmerrni rreziqe te tejskajshme.

Ujori: Dite e ngrohte dhe plot diell kjo e sotmja për te dashuruarit. Komunikimi ne çift do vazhdoje te jete i mire dhe nuk do keni asnjë mosmarrëveshje. Beqaret duhet te përdorin te gjitha armët qe kane për ta bere për vete personin qe iu pëlqen. Mos prisni shume sepse dikush tjetër mund te tregohet me e shkathet. Ne planin financiar bëni kujdes qe mos keni probleme.

Peshqit: Sot do mendoni vetëm për ato qe do kaloni dhe aspak për ato qe mund te ndodhin ne te ardhmen. Dita do jete e qete, por pa emocione te mëdha. Beqaret do vazhdojnë te mbeten vetëm. Mundësitë qe do dalin nuk do jene ato qe ata keni pritur. Neptuni do dominoje ne sektorin e financave dhe do sjelle përmirësime te ndjeshme. Ruajeni sa te mundni këtë situate.