Showbiz17 Mars 2023, 21:50

BBV/ Nita përplaset me Oltën: Je mjeshtre për të deformuar fjalët dhe bisedat

Shkruar nga Pamfleti

BBV/ Nita përplaset me Oltën: Je mjeshtre për të deformuar

Banorët e “Big Brother” kanë zhvilluar sot një lojë, ku duhej të ecnin mbi dyshekë. Loja krijoi batuta, humor dhe të qeshura pafund mes banorëve.

Por, sqarimet, thashethemet dhe debatet, nuk kishin si të mungonin. Sa i përket debateve, Nita dhe Olta patën një “përplasje” për të dytën herë sot.

Kjo pasi, ajo mendon se Olta bën kot sikur e do Armaldon dhe e dyta, Nitës i vjen inat që Olta iu afrua asaj kur ishte vetëm, ndërsa tani është distancuar.

Ato madje, u sqaruan edhe për një diskutim që kishin mbrëmjen e kaluar, kur po ndiqnin sqarimin Luiz-Armaldo-Kristi, të cilët u vendosën përballë njëri-tjetrin në një tryezë, si mënyrë kjo për të sqaruar konfliktet dhe për të sheshuar debatet.

Gjatë ndjekes së klipit sqarues, Olta kishte bërë një koment për Armaldon që Nitës nuk i kishte pëlqyer. Kur Olta po  e sqaronte atë moment me Nitën, ku të pranishëm ishin edhe Armaldo dhe Luizi, ajo tha se Olta është “mjeshtre” për t’i defmoruar bisedat dhe fjalët.

 

olta nita debate