Showbiz17 Mars 2023, 17:22

Kriset aleanca, Qetsori: Olta po tenton të më “djegë”, mendon se më ka joshur

Shkruar nga Pamfleti

Kriset aleanca, Qetsori: Olta po tenton të më

Kriset aleanca mes Qetsorit dhe Olta Gixharit brenda shtëpisë së “Big Brother”.

Në një bisedë me Luizin dhe Armaldon, Qetsori ka thënë se Olta ka menduar që ai është i manipulueshëm dhe se i ka folur me shenja.

Ai shtoi se i ka lënë asaj të mendojë që e ka joshur dhe se ajo ka bërë disa gabime kundrejt tij.

Qetsori: Nuk i jam afruar me strategji, thjesht për ti ndenjur afër, për ti dhënë një forcë shpirtërore, por jo të më ngatërroj mua me ndonjë që njeh. Ajo më ngatërroi disa herë me ndonjë që ajo njeh, e do qesharak muhabetin, ta marrë si të dojë. Kjo gjë do ta penalizojë me mua në vazhdim.

Luizi: Me gjithë atë vrull që i’u afrua Qetsorit, hashiqare thashë kjo është nisur me idenë ta afrojë pastaj ta djegë.

Qetsori: Jo për të më përdorur, të më djegë. E ka dashur këtë që në momentin e parë.

qetsori olta luizi