Showbiz10 Dhjetor 2023, 21:02

Futbollisti amerikan ngacmon Dua Lipën: Eja në stadium, të kam prenotuar suitën

Shkruar nga Pamfleti

Futbollisti amerikan ngacmon Dua Lipën: Eja në stadium, të kam

Lajmi i ndarjes së këngëtares së famshme Dua Lipa nga i dashuri Romain Gavras është marrë vesh nga çdo fans i saj dhe jo vetëm. Ndër figurat publike që ka pikatur është edhe futbollisti i NFL-së amerikane Patrick Queen.

Ai duket se është fiskuar keq me Dua Lipën, pasi i ka bërë edhe ftesë publike që t'i gjejë numrin e saj të telefonit. Kërkesën e ka bërë në rrjetin e tij social "X'.

Futbollisti amerikan ngacmon Dua Lipën: Eja në stadium, të kam

Duke qënë se nuk ia ka dalë, i ka bërë edhe një ftesë për ta parë duke luajtur.

"Tashmë kam prenotuar një suitë dhe fanellë për ty në një lojë të Ravens", shkruan Partick Queen në një postim, teksa ka bërë edhe "tag" Dua Lipën.

Futbollisti amerikan ngacmon Dua Lipën: Eja në stadium, të kam

futbollisti amerikan ngacmim dua lipa