Showbiz16 Qershor 2024, 14:55

George Clooney dhe Amal takohen gjithnjë e më rrallë, çfarë po ndodh mes çiftit?

Shkruar nga Pamfleti

George Clooney dhe Amal takohen gjithnjë e më rrallë,

Aktori i famshëm George Clooney po shkon drejt divorcit nga gruaja e tij? Burimet raportojnë se 63-vjeçari dhe Amal Clooney janë nën presion për të gjetur kohë për njëri-tjetrin gjatë një jete shumë të ngarkuar.

Clooney, një zemërthyes i Hollywood-it kur ishte më i ri, ka qenë i martuar me Amal Clooney që nga viti 2014. Kjo është lidhja e tij më e gjatë dhe martesa më e gjatë deri më tani. 

Një burim ekskluzivisht për In Touch thotë: Ata janë të dy punëtorë të mëdhenj, kështu që është sikur janë në flluskën e tyre të vogël. Ata janë në dy botë shumë të ndryshme 90 për qind të ditës. Ata po bëjnë jetë të ndara.

Clooney vendos gruan mbi karrierën

Dyshja prezantuan një rregull që thoshte se ata nuk mund të shkonin më shumë se një javë larg njëri-tjetrit, për të koordinuar oraret e tyre, në kohën kur u martuan, pasi Clooney shtoi se “funksionoi mjaft mirë”.

Por me kalendarin e tij që ka filluar të bëhet gjithnjë e më i plotë falë rolit të tij si producent filmash, ndërkohë që Amal Clooney mbetet e zënë me jetën e saj si avokate e të drejtave të njeriut në Evropë, ata po e kanë më të vështirë ta kalojnë oqeanin Atlantik aq shpesh. Megjithatë, Clooney ka thënë më herët se asgjë nuk do të jetë më e rëndësishme se 46-vjeçarja, (përfshirë karrierën e tij), e cila është edhe nëna e dy fëmijëve të tij binjakë.

amal clooney george clooney