Showbiz16 Qershor 2024, 14:41

Dy ish-ët e Dafinës bëhen bashkë, këngëtarja heq nga Youtube këngën me Ya-Nina

Shkruar nga Pamfleti

Dy ish-ët e Dafinës bëhen bashkë, këngëtarja heq

DJ Geek dhe Ledri Vula (ish-at e Dafina Zeqirit) janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor me këngëtaren Ya Nina.

“Çka i bone” mban titullin bashkëpunimi i tyre, me një videoklip tejet veror.

Por ndërkohë që tre artistët bënë publik projektin e tyre, Dafina nga ana tjetër ka bërë një veprim të papritur.

Ajo ka fshirë emrin e Ya Nina në një bashkëpunim të një viti më parë. Në maj të vitit të kaluar ajo solli bashkëpunimin “Nasty x See Me”.

Kënga u prit shumë mirë nga publiku dhe asokohe Ya Nina u vlerësua shumë për mënyrën se si u shfaq në skenë.

Por tanimë ky projekt në YouTube ka vulën vetëm të Dafina Zeqirit.

Dy ish-ët e Dafinës bëhen bashkë, këngëtarja heq Dy ish-ët e Dafinës bëhen bashkë, këngëtarja heq

dafina zeqiri ya nina ledri dhe dj geek